Úvod » Neo komplex-B sol. 250 ml


        

Neo komplex-B sol. 250 ml

 

Číslo produktu: 406
Eshop cena bez DPH : 4,18 EUR
Eshop cena s DPH (10 %):
4,60 EUR

Neo komplex-B sol.

Charakteristika: Prípravok v optimálnom pomere obsahuje najdôležitejšie vitamíny skupiny B, ktoré sú potrebné pre správny rast, vývoj a úžitkovosť zvierat. Pretože sa vitamíny skupiny B v organizme nekumulujú, je možné ich podávanie v určitých intervaloch. Všetky vitamíny obsiahnuté v prípravku sa absorbujú v tenkom čreve a distribuujú sa do všetkých tkanív organizmu. Metabolizujú sa na neaktívne metabolity, ktoré sa vylučujú močom. 

Zloženie: Acidum nicotinicum, Riboflavinum, Pyridoxini hydrochloridum, Thiamini hydrochloridum, Dexpanthenolum, Cyanocobalaminum, Biotinum, Glycerolum, Povidonum, Dinatrii edetas dihydricus, Aqua purificata. 

Dávkovanie: 200 - 400 ml prípravku na 100 l pitnej vody po dobu 5 dní. Päťdennú aplikáciu je vhodné zopakovať za 3 týždne. 

Indikácie: HYDINA: Prevencia hypovitaminóz a avitaminóz B, hlavne v období liahnutia a v prvých dňoch odchovu. Podpora liahnivosti vajec, životaschopnosti kurčiat, moriek, bažantov a vodnej hydiny a urýchlenie nástupu do znášky . OŠÍPANÉ, TEĽATÁ: Podpora rastu, vývoja mláďat, prevencia zvládnutia stresových stavov, porúch nervového aparátu, reprodukcie, funkčných porúch pečene, telesnej slabosti novorodencov, svalovej slabosti, paréz, ekzémov, lámavosti srsti a vlny, urýchlenie rekonvalescencie, podpora počas liečby chemoterapeutikami a antibiotikami. 

Spôsob podania: V pitnej vode alebo inom nápoji. 

Doba použitia: 24 mesiacov. Po nariedení v pitnej vode 24 hodín 

Spôsob skladovania: Pri teplote 15 – 25°C, v suchu, chrániť pred svetlom.

Balenie: 250 ml, 1 l

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YjQ0Y2F