Úvod » Elektro » Brúsky » Excentrické brúsky » Brúska Worcraft WPRS104, 430W, 150 mm, s reguláciou, excentrická


        

Brúska Worcraft WPRS104, 430W, 150 mm, s reguláciou, excentrická

 

Číslo produktu: 114325
Orientačná cena bez DPH : 44,05 EUR
Orientačná cena s DPH (20 %):
52,86 EUR

Kompaktná a ľahká excentrická brúska Worcraft WPRS104 s príkonom 430 W je určená na brúsenie dreva, kovov a náterov pomocou brúsneho papiera, ktorý je umiestnený v brúsnej hlavici. Poteší Vás jednoduchou manipuláciou a zaistí perfektne hladký povrch bez námahy. Princíp excentrického pohybu umožňuje najjemnejšie brúsenie pri zachovaní vysokého brúsneho výkonu a dosiahnutie najlepších výsledkov pri leštení. Oceníte tiež plynulú reguláciu otáčok v závislosti od drsnosti brúsneho papiera v rozpätí od 6 000 - 12 000 rpm.


Excentrická brúska je vybavená brúsnym tanierom s priemerom 155 mm. Ďalšou výhodou tejto brúsky je tiež šikovné vrecko na prach a nečistoty umiestnené v zadnej časti, vďaka čomu ste pri práci chránení pred ich vdychovaním. Pogumovaný povrch rukoväte je prispôsobený k čo najpohodlnejšiemu ovládaniu pri práci. K dispozícii je tiež 2 m dlhý kábel, ktorým je potrebné zapojiť brúsku do siete 230 V.


Za žiadnych okolností brúsku nepoužívajte na mokré brúsenie. Nie je tiež vhodná na brúsenie sadrokartónových materiálov.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Vyrobené: Worcraft
ODU1MWFiOG