Úvod » Záhrada » Ochrana stromov a rastlín » Lepové pasce proti škodcom » Doska Strend Pro, na ochranu stromov pred škodcami, lepová, s háčikom, bal. 5ks


    

Doska Strend Pro, na ochranu stromov pred škodcami, lepová, s háčikom, bal. 5ks

 

Číslo produktu: 090061
Orientačná cena bez DPH : 1,49 EUR
Orientačná cena s DPH (20 %):
1,79 EUR

Lepová doska na ochranu stromov: • Priláka a zachytí letiaci hmyz (napr. vošky, molice, strapky a pakomáre).

 • žitá farba lepiacej dosky je pre letiaci hmyz neodolateľná.

 • Ľahko odlepiteľné obojstranné ochranné pásiky.


POUŽITIE: Lepovú dosku zaveste na miesta výskytu škodcov. Lepová doska je potiahnutá špeciálnym lepidlom, ktorého účinnosť sa začne zhoršovať asi po 6 - 8 týždňoch používania pri teplotách pod 25 °C. V prípade používania pri teplotách nad 25 °C vymieňajte lepové pasce častejšie. Lepové dosky sú vyrobené z biologicky odbúrateľných materiálov a po použití môžu byť zlikvidované spolu s bežným domovým odpadom.


Upozornenia: 1. Voda a prach znižujú účinnosť adhézneho povrchu. Nepoužívajte lepovú dosku vo vlhkom a prašnom prostredí.

 2. Lepové dosky nie sú jedovaté ale použité lepidlo je príliš silne. Preto s nimi zaobchádzajte opatrne.

 3. Uchovajte mimo dosahu deti a domácich zvierat.

 4. V prípade náhodného kontaktu lepidla s pokožkou postupujte nasledovne: opatrne utrite postihnuté miesto handričkou namočenou v benzíne alebo oleji a opláchnite čistou vodou. Pri zalepení lepidla na odev odstráňte väčšie časti rukou (použite vhodné rukavice). Zvyšky vyčistite liehom a následne vyperte. Dávajte pozor na stupeň tolerancie odevu aby ste zabránili jeho poškodeniu. Pri zalepení lepidla na podlahu použite na jeho odstránenie múku alebo škrob. Následne podlahu vyčistite vhodným čistiacim prostriedkom.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Vyrobené: Strend Pro
YjA0OD