Úvod » Elektro » Kompresory » Kompresor Worcraft CAC-S20LiA ShareSYS, 160 Psi/11 Bar, 20V Li-ion, LED svetlo + autozásuvka


        

Kompresor Worcraft CAC-S20LiA ShareSYS, 160 Psi/11 Bar, 20V Li-ion, LED svetlo + autozásuvka

 

Číslo produktu: 115483
Orientačná cena bez DPH : 52,96 EUR
Orientačná cena s DPH (20 %):
63,56 EUR

Regulácia tlaku v pneumatikách nie je len otázkou pohodlia a hospodárnosti, ale predovšetkým bezpečnosti, ktorá je neoceniteľná. Tento akumulátorový vzduchový kompresor Worcraft CAC-S20LiA je určený na nafukovanie pneumatík automobilov, motocyklov a bicyklov. Taktiež s ním je možné nafúkať lopty, nafukovačky a pod. Umožňuje odsatie vzduchu z nízkotlakových predmetov ako sú lopty, nafukovačky a pod. Nie je určený na nafukovanie pneumatík s príliš veľkým objemom (napr. pneumatiky pre nákladné vozidla alebo traktory). Kompresor pracuje v troch režimoch: vysokotlakový režim, nízkotlakový režim (odsávanie vzduchu aj nafukovanie) a režim spánku. Keď akumulátorový vzduchový kompresor nie je dlhšiu dobu používaný, aktivuje sa režim spánku, ktorý šetrí energiu akumulátora. Keď chcete zariadenie opätovne používať je potrebné stlačiť tlačidlo prebudenia z režimu spánku.
Model CAC-S20LiA je kompaktný a vysoko výkonný kompresor s napätím 20 V. Akumulátorový vzduchový kompresor možno napájať dvoma spôsobmi 20 V akumulátorom a pripojením k 12 V autozásuvke. Maximálny prietok vzduchu pri nafukovaní a odsávaní je 360 l/min a maximálny tlak je 11 barov. Dĺžka nafukovacej hadice je 82cm, dĺžka odsávacej hadice 36 cm a dĺžka napájacieho kábla 3 m.


Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Vyrobené: Worcraft
ZjQzYzBjM