Úvod » Záhradná technika » Píly » Píla Worcraft CPS-S20Li ShareSYS, 20V Li-Ion, vyvetvovacia, lišta 8" OREGON, teleskopická 188-270 cm


        

Píla Worcraft CPS-S20Li ShareSYS, 20V Li-Ion, vyvetvovacia, lišta 8" OREGON, teleskopická 188-270 cm

 

Číslo produktu: 114315
Orientačná cena bez DPH : 97,03 EUR
Orientačná cena s DPH (20 %):
116,43 EUR

Vyvetvovacia píla Worcraft CPS-S20Li je ideálnou voľbou pre ovocinárov i profesionálnych arboristov. Je primárne určená na odvetvovanie a orezávanie stromov, navyše je prispôsobená aj jej stavba. Dĺžka lišty dosahuje 240 mm, pričom jej maximálna rezná dĺžka je 200 mm. Píla je vybavená teleskopickou rukoväťou a ramenným postrojom pre ľahké a nenáročné ovládanie. Vďaka akumulátoru Li-Ion s napätím 20 V a s kapacitou 2-4 Ah nie ste obmedzovaní prístupom k elektrickej sieti a získate výhody elektrickej píly: nízka hlučnosť a vibrácie, bezproblémový štart i v zimných mesiacoch, nízke prevádzkové náklady a nízka hmotnosť.


Vodiaca lišta uľahčuje manipuláciu a píla je vybavená ukazovateľom hladiny oleja v nádržke a indikátorom stavu nabitia akumulátora. Otáčky reťaze dosahujú 5 m/s a hrúbka lišty je 1,1 mm. Praktický ON/OFF vypínač je vybavený poistným tlačidlom proti nechcenému zapnutiu.


Obsah balenia:  • držiak na montážne náradie

  • ramenný postroj

  • dávkovač oleja

  • Akumulátor a nabíjačka nie sú súcastou balenia!

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Vyrobené: Worcraft
ZDcxZjE4ZT